Audiitorkogu liikmetele on loodud paindlik ja soodne järgnevate ressursside kasutamise võimalus:

  1. Töölaud Audiitorkogu ülejäänud ruumidest eraldi asetsevas kabinetis, mis on sisustatud kahe töölaua ja vajadusel lukustatavate kappidega (toas saab töötada samaaegselt kaks audiitorit). Tööruumis on kiire WiFi ja piisav hulk elektripistikuid, võimalus kasutada kööginurka (kohvimasin, kööginõud, mikrolaineahi, külmkapp).  Hind: ½ päeva (09:00 – 13:00 või 13:30 – 17:30) 15 eurot, 1 päev (09:00 – 17:30) 25 eurot.
     
  2. Kliendikohtumisteks kuni neljale osalejale sobiv väike nõupidamisruum: 10 eurot/tund.
     
  3. Suur nõupidamisruum, mis mahutab kuni 20 istekohta seminari-stiilis ja kuni 35 teatrisaali-stiilis, sobilik koolituste või suurema osalejate arvuga nõupidamiste korraldamiseks. Sisaldab projektorit ja kiiret WiFi’t: 15 eurot/tund.

Kõigi ressursside kasutamisega kaasneb mõistlikus ulatuses administratiivset tuge Audiitorkogu büroolt (kuni 15 min/päev). Täiendava toe ja lisateenuste (kohvipauside korraldus, sekretäri funktsioon vms) osas kokkuleppe võimalus.

Olude muutumise või ettenägematute asjaolude ilmnemise korral on Audiitorkogul õigus eelnev pakkumine tagasi võtta või selle tingimusi muuta.   

Lisainfo ja broneeringud info@audiitorkogu.ee või 664 5180.

Menüü