Audiitorkogu loodud E-dok lööb laineid meil ja mujal!


E-dok on oma valdkonnas maailma absoluutsesse tippu kuuluv tarkvara, mis aitab nii vandeaudiitoril kui ka siseaudiitoril oma tööd planeerida, juhtida, läbi viia ja säilitada. Tarkvara valmis 2014. aasta lõpul tänu Eesti-Šveitsi koostööprogrammist saadud rahastusele.

E-dok tarkvara on turvaline ja töötab nii online kui offline rakendusena. Tarkvara on kasutusele võtnud üle 120 Eesti, Läti, Leedu ja Gruusia audiitorettevõtja või siseauditi üksuse, kasutajaid on üle 200. Seda võimaldab lai ja mugavalt seadistatav tarkvara keelevalik - valida saab eesti, inglise, vene, läti ja gruusia keele vahel. Tarkvaras E-dok on teostatud ja dokumenteeritud juba üle 2000 projekti. Nii kasutajate arv kui ka teostatud projektide number suureneb igapäevaselt, mis võimaldab tarkvara pidevalt edasi arendada, käimaks kaasas tehnoloogiliste uuendustega.

Kui tahad suurendada oma töö efektiivsust ning tõsta selle kvaliteeti, siis võta ühendust - leiame koos võimaluse, kuidas E-dok saab aidata sul seda teha! Audiitorkogu on selleks otstarbeks asutanud tütarettevõtte E-dok OÜ, mille ülesandeks on tarkvara kasutada andmine läbi kasutajalitsentsi müügi, tarkvara haldus ja arendus.

 

Kontakt:

E-dok OÜ, e-dok@audiitorkogu.ee

Parda 12, V korrus

Menüü